Из жития Остапа Вишни

Рейтинг: 2
23 фев 1995 06:00
76 мин

Производство: СССР, 1991


Рассказ о наиболее драматическом периоде жизни известного украинского писателя Остапа Вишни, который в 1930-е годы был репрессирован и сослан в Сибирь. Верная жена и помощница Варвара Маслюченко разделила его участь и последовала за мужем в ссылку... Фильм "Из жития Остапа Вишни" смотреть онлайн на Интернет ТВ.
Режиссер:Ярослав Ланчак
Герой фильма:

Комментарии (4)

 • zagradotryad
  08 янв 2016 21:33
  //десятирічнеув’язнення.// Вирок Остапу.Вибачаюсь за орфографічну помилку.Звичайно це потрiбно писати окремо.Поспішав та помилився.Сподiваюсь що Ви це зрозумили,а не тільки помітили.
 • DNIPRO19
  08 янв 2016 21:00
  Дорогой Сергей!! Я когда нашел этот фильм, то очень обрадовался, что смогу преподнести его именно для Вас… Мне писать по украински легче, чем говорить, все-таки с 1974 нет языковой практики, а писать -- работает моторная практика. Про Остапа Вишню знаю много еще со школьной украинской литературы, я даже помню, как его хоронили. А фильм – прекрасный, кстати, в сетях нашел чисто украинский вариант, совсем иная музыка звучания...Спасибо / Дорогий Сергій !! Я коли знайшов цей фільм, то дуже зрадів, що зможу піднести його саме для Вас ... Мені писати українською легше, ніж говорити, все-таки з 1974 немає мовної практики, а писати - працює моторна пам'ять. Про Остапа Вишню знаю багато ще зі шкільної української літератури, я навіть пам'ятаю, як його ховали. А фільм - прекрасний, до речі, в мережах знайшов чисто український варіант, зовсім інша музика речi ... Щiро Дякую!!
 • zagradotryad
  08 янв 2016 18:58
  Шановний пан Днiпро. Український Марк Твен,ОСТАП ВИШНЯ – ГУМОРИСТ "РОЗСТРІЛЯНОГО ВІДРОДЖЕННЯ".1935 року Вишню як видатного "злочинця", засудженого за"терор проти вождів партії". Усмiшка Остапа( Павло Михайлович Губенко)був заарештований червоними катами/вбивцями, звинувачений у контрреволюційній діяльності(як завжди).Засуджений до розстрілу,який було замінено на десятирічнеув’язнення. У жовтні 1943р.був звільнений з конц.табору.Жив у моему рiдному красенi Києві,та працював у редакції журналу «Перець». Реабілітований у жовтні 1955 р. Помер також у Києві. Похований на Байковому кладовищі недалеко вiд мого дiда.... Обов'язково буду дивитись.Коли роман складається з кількох книг, він уже тоді буде - "логія".Як з трьох книг - трилогія.З трьохсот книг - трьохсотлогія.А як більше,то вже буде "Рятуйтелогія"....Трошки про Богдана.Богдан Ступка що запам'ятався багатьом по ролі Тараса Бульби,на мiй погляд яскраво зiграв у фiльмi за назвою Запорiзька Січ(Режисер: Николай Засаев-Руденко)п.с.Дуже приємно що Ви так чудово,володієте українською мовою.Завжди з повагою Сергiй.
 • DNIPRO19
  08 янв 2016 15:38
  «Из жития Остапа Вишни”/ “Iз житiя Остапа Вишнi….”Наверное, у каждого человека, прошедшего по великому пути, бывают такие жизненные периоды, которые оказываются наиболее сложными и печальными. Когда они остаются позади, воспоминания проигрываются в памяти снова и снова, ведь так сложно переживать все эти эмоции. Фильм «Из жития Остапа Вишни» - отличная история об одном из таких периодов в жизни главного героя – известного украинского советского писателя . Лента подробно описывает наиболее драматический период в его насыщенной жизни. Но время прошло, и мир услышал его гениальные творения, которые наполняют душу всевозможными эмоциями, связанными с чувственностью каждого произведения. В его строках просматривается непростая жизнь, его опыт и переживания, которые довелось познать во время скитаний. Бесспорно, что эта история будет интересна всем ….Мне в этом фильме, снятым прекрасным украинским режиссером Ярославом Ланчаком, посчастливилось увидеть и игру другого украинского гения, актера Богдана Ступки....Спасибо тем, кто сделал этот фильм. Всем желающим, тем не менее рекомендую посмотреть эту картину на украинском языке . / Напевно, у кожної людини, що пройшла по великому шляху, бувають такі життєві періоди, які виявляються найбільш складними і сумними. Коли вони залишаються позаду, спогади програються в пам'яті знову і знову, адже так складно переживати всі ці емоції. Фільм «Із житія Остапа Вишні» - відмінна історія про один з таких періодів у житті головного героя - відомого українського радянського письменника. Стрічка докладно описує найбільш драматичний період його насиченого життя. Але час минув, і світ почув його геніальні творіння, які наповнюють душу всілякими емоціями, пов'язаними з чуттєвістю кожного твору. У його рядках проглядається непросте життя, його досвід і переживання, які довелося пізнати під час поневірянь. Безперечно, що ця історія буде цікава всім ... .Мені в цьому фільмі, знятим прекрасним українським режисером Ярославом Ланчаком, пощастило побачити гру i іншого українського генія, актора Богдана Ступки .... Спасибі тим, хто зробив цей фільм. Всім бажаючим, проте раджу подивитися цю стрiчку українською мовою.

Добавить комментарий